HAKKIMIZDA

Biz Bursa Gürsu Organize Sanayi Bölgesinde yaklaşık 30 yılldır tekstilin, kumaş ve iplik boya sektöründe faliyette olan bir firmayız.

Yaklaşık dört yıl önce Dünya ‘da yeni gelişmekte olan ve tekstil de istikbal vadedeceğini düşündüğümüz Digital baskı işine girmek için boyahanemize ek olarak DIGITAL MODA TEKSTİL’İ kurduk. Kurulduğu günden itibaren dijital baskı konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz, ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tekstil sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Dünya ’daki ve Türkiye ‘deki seçkin markalara veya onların konfeksiyoncularına servis yapmaktayız. Yıllık 1,800,000 mt reaktif ve 1,200,000 mt süplimasyon kapasitemizle bu sektördeki en büyük kapasiteli firmalar arasındayız.

DIGITAL MODA olarak; kendi bünyemizde modern olarak dizayn edilmiş, son model bilgisayarlar, programlar ve işinin ehli olan bu konuda kendilerini ispat etmiş personellerimizle desen tasarım ve varyantlama yapmaktayız. Numune sürecinin ne kadar hızlı ve doğru olması gerektiği bilincinde olan firmamız bu konuda da kendini geliştirmiş ve müşterilerimize 36 saatte istedikleri numuneleri verebilmektedirler.

DIGITAL MODA; Baskı öncesi ve sonrası bütün işlemlerini kendi bünyesinde yapmaktadır. Boyahanemizde; hem dokuma hem de örgü kumaş boya ve baskı işlemleri yapabilmekteyiz. Boyahanemizdeki 5 ramöz, 18 adet yıkama ve boya kazanı, 1 adet kontini , 1 adet gaze ve merserize makinası, 1 adet soğuk kalenden, 1 adet sıcak kalender ve sanfor makinaları ile günlük yaklaşık 15 ton kumaş işlem görmektedir.

Boyahanemizde ön işlemleri yapılmış olarak baskı departmanımıza gelen kumaşlar bu departmanımızda 3 adet Reggiani Renoir marka dijital baskı makinamızla günlük 7 000 mt reaktif, 5 adet mutoh marka süplime makinamızla da günlük 5 000 mt süplime baskı yapılmaktayız. Baskıları yapılan kumaşlar yine kendi bünyemizdeki digitale uygun arioli marka buharlama makinasından geçirilip finiş işlemleri yapılmaktadır.

DIGITAL MODA olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hem fason yapabiliyoruz hem de baskılı ve boyalı kumaş satmaktayız. Çalıştığımız kumaşlar ; Pamuklu örme ve dokuma kumaşlar, pamuklu ve elastanlı örme ve dokuma kumaşlar, viskonlu örme ve dokuma kumaşlar, viskonlu elastanlı örme ve dokuma kumaşlar, ipliği boyalı kumaşlar, akrilik karışımlı kumaşlar, keten örme ve dokuma kumaşlar, polyester karışımlı kumaşlar, ipek veya karışımlı kumaşlar, bunlardan bazıları Özellikle süprem baskılı kumaşlarda ve gömleklik kumaş da da düz ve baskılı olarak olarak satış yapmaktayız ve ve bu konuda iddialıyız.

ÜRETİM